CHP İzmir'de gündem anayasa teklifi!

11 Ocak 2017 Çarşamba   09:18

EGE POSTASI -Ülkenin bir numaralı gündemi durumunda olan anayasa değişikli teklifi Mecliste oylanmaya başlarken, CHP İzmir’de izlenecek yol haritası ve alanda yaşanacak propaganda süreci ile ilgili İl Başkanı Asuman Ali Güven kolları sıvadı.

YILIN İLK İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI

Geçtiğimiz hafta sonunu Ankara’da geçiren il başkanları toplantısına katılan Güven, yeni yılın ilk ilçe başkanları toplantısını Perşembe (yarın) gerçekleştiriyor. Güven ilçe başkanları toplantısının ardından bu kez il yönetim kurulunu gerçekleştirecek.

GÜNDEM STRATEJİ

Perşembe günü saat 14:00’te başlayacak olan ilçe başkanları toplantısına tam kadro katılım bekleniyor. Güven ve başkanlar Meclis’te devam eden anayasa görüşmelerini masaya yatıracak, olası referandum sürecinde izlenecek stratejiler noktasında görüş alışverişinde bulunulacak. Güven’in, Ankara’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun il başkanları aracılığıyla örgüte verdiği talimatları ilçe başkanlarına aktarması bekleniyor.

İKİNCİ TOPLANTI YÖNETİMLE

Öte yandan ilçe başkanları toplantısı sonrası Güven bu kez il yöneticileriyle toplantı yapacak. İlçe başkanları toplantısında ortaya çıkacak görüş ve öneriler doğrultusunda alan çalışmalarının detaylarını netleştirilecek. Güven’in anayasa değişikliğine  ‘hayır’ diyen tüm muhalif gurupların bir araya getirilmesi noktasında kurmaylarıyla nasıl bir çalışma yapılması noktasında değerlendirme yapması bekleniyor.Sayfa Adresi: http://egepostasi.com/haber/chp-izmir-de-gundem-anayasa-teklifi/150602