AK Parti İzmir'de referandum seferberliği: 'Eski'lerden 'evet' mesaisi

20 Mart 2017 Pazartesi   17:34

EGE POSTASI - Anayasa değişikliği teklifi için alanda 'evet' kampanyası yapan AK Parti'de, İzmir Teşkilatı,  Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) öncülüğünde yoğun bir çalışma temposunun içine girdi. İl Başkanı Bülent Delican ve SKM Başkanı Abdurrahman Tosun, partide görev almış eski isimler ile genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmuş isimleri alana davet etti. Davet alan isimlerin tamamına yakını referandumda evet kampanyasına destek için 'varım' dedi.

AK Parti'de referanduma sayılı günler kala İzmir'de il eski başkanları, eski milletvekilleri, eski belediye başkanları ve geçmişte vekil adayı ile aday adayı olmuş isimler alanda 'evet' kampanyasına destek olacak. 

İl eski başkanlardan Ömer Cihat Akay önümüzdeki günlerde Ödemiş Kiraz, Tire, Menderes ve Karaburun ilçelerinde çalışma yapacak.

Partide hem il başkanlığı hem de vekillik yapmış isimlerden olan Aydın Şengül ise Bergama, Bayraklı, Karşıyaka, Kiraz ve Ödemiş gibi 2. Bölge'de yer alan ilçelerde esnaf ve STK ziyaretleri  gerçekleştirecek.

AK Parti'den  Aliağa'da belediye başkanlığı yapmış olan Tansu Kaya ise Bakırçay bölgesinde özellikle STK ve iş dünyası ile bir araya gelecek. 

Partiden milletvekili adayı veya aday adayı olmuş isimler arasında yer alan Cemal Bekle, Veysel Güldoğan, Tanfer Kemerli, Hüseyin Özkan, Feyzi Bayram gibi isimlerde süreçte aktif görev verilen isimelr arasında.Sayfa Adresi: http://egepostasi.com/haber/ak-parti-izmir-de-referandum-seferberligi-eski-lerden-evet-mesaisi/155491